ÚvodTiskárny

Tiskárny s technologií tuhého inkoustu a příslušenství

Níže uvedený seznam obsahuje běžně dostupné laserové tiskárny s technologií tuhého inkoustu. Detailní informace o tiskárně zobrazíte kliknutím na vybranou tiskárnu. Seznam příslušenství, sad pro údržbu a čištění a náplní tuhého inkoustu naleznete v samostatné kategorii těchto stránek.

Bylo nalezeno 4 položek

Tiskárna Xerox ColorQube 8580

Obrázek Tiskárna Xerox C...

Tato laserová tiskárna je vhodná jako zařízení pro malý či středně velký okruh uživatelů s širokým rozsahem tiskové zátěže. Zařízení nemá automatický oboustranný tisk, tento je dostupný formou volitelného modulu.

Číst dále »

Tiskárna Xerox ColorQube 8880

Obrázek Tiskárna Xerox C...

Tato laserová tiskárna má automatický oboustranný tisk, tzv. "duplex" a je vhodná jako zařízení pro malý či středně velký okruh uživatelů s širokým rozsahem tiskové zátěže.

Číst dále »

Tiskárna Xerox ColorQube 8900

Obrázek Tiskárna Xerox C...

Tato multifunkční tiskárna je vhodná pro malé a středně velké firmy nebo okruhy uživatelů. Zařízení je rozšiřitelné volitelnými moduly včetně velkokapacitních zásobníků, wi-fi a dalších.

Číst dále »

Tiskárna Xerox ColorQube 9300

Obrázek Tiskárna Xerox C...

Univerzání multifunkční tiskové řešení pro střední, větší a velké firmy nebo velké okruhy uživatelů. Zařízení je možné doplnit o dokončovací moduly, wifi rozhraní, velkokapacitní zásobníky papíru a další...

Číst dále »

NahoruJít na úvodní stránku