Co je ColorQubeColorQube je název modelové řady tiskáren společosti Xerox. Tato řada je pokračovatelem úspěšné řady Phaser, která byla průkopníkem technologie laserového tisku s využitím technologie tuhého inkoustu u zákazníků po celém světě.

Řada ColorQube obsahuje, jak jednoduchá tisková zařízení, tak plnohodnotná multifunkčních zařízení pro menší a střední firmy a také komplexní multifunkční zařízení pro velké firmy a korporace se zájmem o ekologický tisk s technologií tuhého inkoustu.

ColorQube a její tiskárny patří v současnosti mezi technologickou špičku na poli laserového tisku a to zejména pro svou kvalitu laserového tisku, snadnou údržbu, životnost zařízení, ekologičnost a nízkou energetickou náročnost.

Barvy & ColorQube

CMYK schéma V předchozí řadě tiskáren s technologií tuhého tisku byly právě barvy, resp. barevnost výsledného tisku předmětem častých diskusí. U modelové řady ColorQube již není o čem diskutovat. Ve srovnávacích testech bylo prokázáno, že barevnost tisků s technologií ColorQube je nejen srovnatelná s nejkvalitněšími výstupy nejlepších laserových tiskáren, ale také výrazně převyšuje svou kvalitou tisku výstupy běžných tiskáren a to při nižší celkové ceně tisku.


NahoruJít na úvodní stránku